Wyjątkowe Wesela

Ślub i wesele to wyjątkowe chwile w życiu każdej Młodej Pary. Nic zatem dziwnego, że pragną, aby ten dzień na długo wpisał się w pamięci biesiadników. Aby tak się stało, konieczna jest specjalna oprawa muzyczna , która stworzy niezapomniany dla wszystkich klimat.

 

Dlaczego to właśnie DJ-Wodzirej ma oprowadzić Wasze wesele?

Muzyka tworzy atmosferę wielu wydarzeń. Bez wątpienia, niezmiernie ważna jest też w trakcie przyjęć weselnych. Kiedy trzeba, pomaga wprawić gości w dobry nastrój, zachęcić do zabawy i tańców na parkiecie, a w innych chwilach pomaga im wejść w romantyczny nastrój, czuć się w klimat danej chwili. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie osób, które za muzykę będą odpowiedzialne. Taką osobą jest niewątpliwie DJ-Wodzirej.
Współpracując z DJ-em łatwiej jest „ingerować” w rodzaj i styl granych piosenek, a dzięki bogatemu repertuarowi DJ jest na tyle elastyczny, że daje gościom możliwość zamawiania na życzenie nawet tych mniej znanych piosenek.
Zatrudnienie Dj-a -Wodzireja jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ pełni on kilka funkcji na weselu: zaprasza do zabawy, zachęca, jest konferansjerem, doradcą, suflerem, aranżuje zabawy i integruje Waszych bliskich. To połączenie sprawi ,że nikt z gości weselnych nie będzie się nudził.

 

Co jest dla Nas priorytetem w pracy?

Od momentu nawiązania współpracy z Parą Młodą moje zaangażowanie w organizację tego „ idealnego” i długo wyczekiwanego przez nich dnia jest na najwyższym poziomie. Priorytetem jest poznanie oczekiwań klienta oraz dążenie do ich spełnienia w 100%. W trakcie wesel nie boję się mówić do gości. Poza informowaniem o przebiegu imprezy i poszczególnych atrakcjach, zawsze znajduję czas na toasty oraz na spełnianie muzycznych zachcianek uczestników imprezy.

Wesele z dobrą muzyką, czyli mój repertuar muzyczny.

Zdaję sobie sprawę,że to właśnie odpowiednio dobrany repertuar muzyczny decyduje o tym jak będzie przebiegała zabawa podczas przyjęcia. Moje wieloletnie dośwadczenie pozwala mi na szybkie dostosowanie szerokiej gamy utworów do sytuacji aktualnie panującej na parkiecie. Ich rozpiętość daje Państwu gwarancję,że każdy z bawiących się na weselu gości znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku upodobań muzycznych. Na bieżąco śledzę pojawiające się na rynku muzycznym nowości , ciągle poszerzając swoją wiedzę na temat panujących obecnie trendów. Robię wszystko, aby nie powielać schematów jednocześnie wschłuchując się w oczekiwania Pary Młodej. Umożliwiam gościom zamawianie piosenek na życzenie z dedykacjami dla uczestników imprezy. Niemal każdy może zamówić swój ulubiony utwór bez obaw, że nie będę go znał.

 

Jakość, jakość, jakość, czyli sprzęt na jakim pracujemy.

W swojej pracy korzystam z jasnych i przemyślanych rozwiązań. Używam tylko i wyłącznie markowego sprzętu. W ofercie posiadam wytwornice dymu , mgły, zimne ognie , bogate oświetlenie sterowane i układane pod dany utwór. Czyli wszystko to co jest potrzebne , aby uatrakcyjnić i ubarwić ten wyjątkowy dzień. Zwracam uwagę na detale , bo to one mają decydujący wpływ na przebieg całego wesela.

 

Dla każdego coś miłego,czyli aktywność gości.

Asertywność i umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z uczestnikami wesela sprawiają, że prowadzona przeze mnie impreza jest interesująca dla osób w każdym wieku. Staram się dotrzeć do zarówno do tych starszych jak i tych najmłodszych gości dla których mam przygotowanych wiele niespodzianek i zabaw. Aktywnie, zabawnie, bez przymusu tak właśnie wygląda zabawa na prowadzonym przeze mnie weselu, z którego każdy z gości wyjdzie uśmiechnięty, z głową pełną niesamowitych wrażeń oraz pięknych wspomnień.

 

Rezerwacja terminów.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Państwa do kontaktu w celu zaplanowania tego najpięknieszego w życiu Młodej Pary dnia. Ze swojej strony mogę zapewnić w pełni profesjonalne oraz indywidualne podejście do obsługiwanej przeze mnie imprezy. Jestem otwarty na wszelkie sugestie oraz życzenia. Gdy już ustalimy termin dołożę wszelkich starań , aby nasza współpraca zakończyła się ogromnym sukcesem.