Filmy

Zapraszam Was do obejrzenia kilku klipów z imprez, które miałem przyjemność poprowadzić. Miłego oglądania!

Niezapomniane Wesele Angeliki i Mateusza

2020

Ach co to był za weekend! Niesamowite dwa dni z tą wspaniałą Młodą Parą oraz ich gośćmi było dla mnie niezapomnianą przygodą. Pandemia i ograniczenia z nią związane w najmniejszym stopniu nie przeszkodziły w organizacji tak pięknego wesela. U Angeliki i Mateusza zdecydowałem się na inne, niż do tej pory ustawienie świateł. Na pionowych, aluminiowych kratach umieściłem oświetlenie, które idealnie wkomponowało się w mój obecny setup i wystrój sali. Efekty tej zmiany można zobaczyć na tym krótkim, energicznym filmie, dzięki któremu często wracał będę do tych szalonych chwil.

Realizacja: Jacek Myjkowski

Studniówka ZSHiU z Bolesławca

2020

To był zbyt piękny i fantastyczny bal studniówkowy, aby móc już o nim zapomnieć! W podziękowaniu za wyśmienitą noc, ogromną dawkę energii jaką maturzyści emanowali na parkiecie w Dworze Romantycznym w Bielance, stworzyliśmy dla nich ten wyjątkowy klip. Jeżeli będę kierować się powiedzeniem: „Jaka studniówka, taka matura”, to jestem pewien, że Egzamin Dojrzałości zdadzą na 100%!

Realizacja: WPmedia

Studniówka I LO w Legnicy

2020

Klip dedykowany wszystkim maturzystom z I Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy za wyśmienitą zabawę, ogromną dawkę humoru i zaufanie jakim mnie obdarzyli podczas tamtej szalonej nocy w Sali Balowej Kopcza. Mam nadzieję, że bal studniówkowy oraz ból nóg pozostaną w ich pamięci na baaardzo długo, a sama matura będzie tylko krótkim, pozytywnym przystankiem przed kolejnymi imprezami!

Realizacja: WPmedia

Niezapomniane Wesele Beaty i Krystiana

2019

Mówi się, że dzień ślubu jest najpiękniejszym dniem w życiu Młodej Pary.
Jednak jestem przekonany, że ten dzień to dopiero początek wspaniałych i niezapomnianych chwil we wspólnym życiu Beaty i Krystiana. Prezent, w postaci ogromnego pluszowego misia, był wielkim zaskoczeniem w dniu wesela, a dziś przywołuje we wspomnieniach ułamki najpiękniejszych momentów z tego dnia. Jestem szczęśliwy, że mogłem być jego małą częścią.

Realizacja: kwestiakadru.pl

Niezapomniane Wesele Patrycji i Artura

2019

Tak w wielkim skrócie wyglądało bajeczne wesele Patrycji i Artura! Przesympatyczna i niezwykle energiczna Młoda Para zapewniała, że wraz ze swoimi gośćmi ruszą na parkiet od pierwszego utworu. Ich obietnice sprawdziły się w 100%! Dla tak zgranej i roztańczonej ekipy weselnej oczywistym było zakończenie wesela grubo po godzinie 5. Mam jeszcze nadzieję, że wizyta księdza na oczepinach będzie przywoływać w pamięci Młodej Pary uśmiech przy każdej kolejnej spowiedzi 😉

Realizacja: apemusic.pl

Niezapomniane Wesele Kristin i Michała

2019

Ślub i wesele polsko – niemieckie. Pełne emocji, nowoczesne a jednocześnie pełne polskich, weselnych zwyczajów. Kristin i Michał jak każda para pragnęła by dzień ich ślubu był wyjątkowy i zapadł na długo w pamięci zarówno im jak i ich gościom . Oboje są dla mnie mega wyjątkową parą z którą miałem przyjemność współpracować przez te dwa dni. Ich wesele wraz z poprawinami były po prostu zwariowane, a ja sam miałem okazje poznać kilka nowych niemieckich tradycji.

Realizacja: Smagacze.pl

Studniówka ZSZ w Złotoryi

2019

To był zdecydowanie niezapomniany bal z niepowtarzalnym klimatem i wyśmienitą zabawą do samego rana! Dostojny polonez w wykonaniu uczniów był tylko przedsmakiem tego, co później działo się na parkiecie. Mam nadzieję, że przygotowany przez nas prezent dla Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi w postaci teledysku studniówkowego będzie dla wszystkich maturzystów najlepszą pamiątką z tej wyjątkowej nocy. Liczę na to, że klip przywoła im mnóstwo wspaniałych wspomnień.

Realizacja: WPmedia

Studniówka Henrykówka Legnica

2018

Bal studniówkowy dla uczniów ZSTiO (Henrykówka) w Legnicy to była pierwsza w życiu okazja, aby wziąć udział w eleganckiej zabawie i w wielkim stylu świętować czas bezpośrednio poprzedzający maturę. Studniówka została starannie zorganizowana dzięki czemu stała się niezapomnianym wspomnieniem dla wszystkich jej uczestników. Niezmiernie cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i umilać czas wszystkim zaproszonym gościom.

Realizacja: WPmedia

Roztańczona Impreza Firmowa - KGHM Biesiada Hutnicza

2018

Trzy minuty to zdecydowanie za mało czasu aby móc pokazać Wam jak wyglądała firmowa impreza hutników. Jak przystało na prawdziwą biesiadę, jadła i popitku wszelakiego zabraknąć nie mogło, a goście w rytmach największych polskich i światowych szlagierów tańcowali i śpiewali do białego rana. Życzyć tylko sobie mogę samych takich eventów firmowych.

Realizacja: WPmedia

Niezapomniane Wesele Edyty i Adriana

2017

Na tym weselu pojęcie przesady nie istniało, było grubo i po całości. Niezapomniany i zjawiskowy pierwszy taniec Edyty i Adriana zapadnie w mojej pamięci już na zawsze. Przez cały weekend próżno było szukać gości przy stołach, za to na parkiecie wszystkie pokolenia integrowały się w tańcu i podczas konkursów, a radość Adriana po usłyszeniu hymnu ukochanej drużyny piłkarskiej była bezcenna 😉

Realizacja: WPmedia

Nie przekładaj swoich planów na później, skorzystaj z wolnych terminów w roku 2022! Skontaktuj się ze mną →