O mnie

A wszystko zaczęło się...

Kiedy w 2005 roku jako uczeń jednej ze szkół złapałem pod rękę mój stacjonarny komputer i uparcie niosłem go przez całe miasto, żeby zagrać moją pierwszą imprezę – szkolną dyskotekę…

Od tamtego czasu minęło już kilkanaście lat. Co to oznacza? Zapewne to, że przybyło mi już trochę zmarszczek, kilogramów i pierwszych srebrnych włosów 😉 ale przede wszystkim to, że mam za sobą ponad 15 lat nieprzerwanego doświadczenia z muzyką i w prowadzeniu najróżniejszych imprez. Swoje umiejętności kształtowałem również w rozgłośni radiowej. To pewnie stamtąd pozostał mi mój radiowy głos.. 🙂

Wybrane ulubione ujęcia z poprowadzonych imprez obejrzysz w galerii tutaj.

Kim jestem dziś?

Profesjonalnym, doświadczonym, a przede wszystkim godnym zaufania didżejem i konferansjerem, dzięki któremu każda impreza zostaje zapamiętana przez uczestników na długie lata. Przekonasz się o tym już następnego dnia, gdy obudzisz się i pierwsze co poczujesz to przyjemny ból w nogach.

Tak, tak! Przed Tobą cała noc przetańczona przy dźwiękach granej przeze mnie muzyki. Uśmiechniesz się na wspomnienie wspólnych żartów, przeprowadzonych zabaw oraz pozytywnej energii jaką zawsze zarażam ludzi.

Moje 3 zasady.

Integracja

Zabawa

Poczucie bezpieczeństwa

Podstawą i wyznacznikiem każdej udanej imprezy jest dla mnie integracja wszystkich obecnych gości. Lubię szybko nawiązać kontakt i rozmawiać z ludźmi, żartować, lubię wejść w bawiący się tłum oraz w odpowiednich momentach podkręcać atmosferę zabawy. Zależy mi, aby wszyscy czuli się swobodnie, a doskonałą zabawę gości traktuję jako priorytet. Uwierz, że do każdego wydarzenia przygotowuję się z pełną odpowiedzialnością, bo najważniejsze jest dla mnie Twoje poczucie bezpieczeństwa w tym najważniejszym dniu. Bez względu na to, czy jesteś organizatorem urodzin, firmowego eventu, balu studniówkowego, czy jesteście Młodą Parą – musicie czuć, że jestem osobą której zaufacie w 100%.

Jedna nutka o muzyce

Jest wielu DJów którzy zarzekają się, że nie grają disco polo czy muzyki biesiadnej. Z kolei moja podstawowa zasada, którą kieruję się od wielu lat to „gram dla gości, nie dla siebie” i moje prywatne preferencje muzyczne nigdy nie będą najważniejsze.

Nie powielam schematów z wcześniejszych imprez, lubię bawić się muzyką i mam kreatywne podejście do tego co robię. Przyznam, że wiele lat pracy z muzyką zaowocowało chyba całkiem niezłym gustem muzycznym 😉 co wiąże się z tym, iż potrafię wyczuć gości na parkiecie i zagrać dla naprawdę każdego w przedziale wiekowym od 5 do 100 lat 🙂

Rzecz jasna, z przyjemnością spełnię również zachcianki muzyczne Twoje oraz Twoich gości podczas zabawy. Dodatkowo zawsze dbam o to, aby w oryginalny sposób poprowadzić najważniejsze punkty uroczystości takie jak przywitanie gości, wszelkiego rodzaju podziękowania, czy pierwszy taniec w przypadku wesela.

Na marginesie

Jedyne, czego potrzebuję do poprowadzenia Twojej imprezy to… dostęp do gniazdka z prądem 🙂 Nie chcę zanudzać Cię informacjami o tym, jakiego sprzętu i oświetlenia używam. Mogę po prostu zapewnić, że dysponuję najbardziej profesjonalnym i najnowocześniejszym sprzętem dla dji dostępnym na rynku, nie gram ani z laptopa, ani na sprzęcie który lata świetności ma dawno za sobą.

Posiadam bardzo duże zaplecze oświetlenia, które dopasowuję w zależności od Twoich potrzeb, rodzaju imprezy, wielkości sali, czy jej wystroju, tworząc fantastyczne wrażenie wizualne i niepowtarzalny klimat miejsca.

A, jeszcze na koniec 🙂

Masz jakiekolwiek pytania, pomysły, sugestie? Pisz lub dzwoń! Jestem otwarty na wszystkie propozycje imprez i różnorodne scenariusze. Ty decydujesz jak ma wyglądać nasza współpraca i jaki będzie przebieg Twojej imprezy. Jednocześnie chętnie Cię wysłucham i podpowiem
najlepsze dla Ciebie rozwiązania, po to by na koniec zrealizować ustalony przebieg twojego wydarzenia.

Sprawię, że będzie to niezapomniana i magiczna noc dla Ciebie oraz Twoich gości.

Stwórzmy razem niezapomniane wydarzenie

Porozmawiajmy o tym, jak uczynić Twoją imprezę wyjątkową.

Nie przekładaj swoich planów na później, skorzystaj z wolnych terminów w roku 2022! Skontaktuj się ze mną →